Kontakt:

PST SPEDEX Spółka z o.o.

64-905 Stobno k/Piły

 

tel. +48 67 216 75 76

tel. +48 67 216 76 79 

tel. +48 67 216 76 78

Witaj na stronie Przedsiębiorstwo Spedycyjno-Transportowe SPEDEX Spółka z o.o. !!!

 

    Przedsiębiorstwo Spedycyjno-Transportowe SPEDEX spółka z ograniczoną odpowiedzialnością powstała w grudniu 1988 roku.

    Naszym głównym profilem działalności jest transport drogowy towarów. Zajmujemy się zarówno przewozami towarów na terenie kraju jak i całej europy. Specjalizujemy się w przewozach cało-pojazdowych (FTL) jak i przewozach częściowych (LTL). Wszystkie dostawy wykonywane są w systemie „just in time” dlatego nasz klient ma pewność, iż wszystkie zlecenia będą wykonane w wyznaczonym czasie. Wszystkie trasy przejazdów naszych pojazdów są optymalizowane pod względem kilometrów jak i kosztów co przekłada się na optymalizację ceny i czasu dla naszego klienta.

Prowadzimy również działalność w zakresie magazynowania i transportu drobnicowego.

    Naszym celem jest dostarczenie klientom niezawodnych rozwiązań logistycznych, ukierunkowanych na ich potrzeby. Mamy głębokie przekonanie , że wspólna i stała współpraca pozwoli na stabilny rozwój firm naszych klientów jak i naszej własnej.

 

    Prowadzimy również serwis samochodów ciężarowych. Wykonujemy naprawy i remonty wszystkich marek samochodów ciężarowych. Specjalizujemy się głównie w naprawie skrzyń biegów, naprawie silników, układów zasilania paliwem.

Posiadamy również stację paliw. Nasi klienci mogą zakupić wszystko co potrzebne jest im w czasie ich długich podróży. Naszym dostawcą paliw jest firma Lotos, jeden z największych producentów paliw samochodowych w Polsce. Stała współpraca z tak stabilną firmą pozwala dostarczyć dla naszych samochodów i samochodów naszych klientów paliwo najwyższej jakości.

 

 

Rozwój naszej firmy każdego roku pozwala na odnotowanie stałego wzrostu udziału w rynku transportowym.

Dzięki doświadczeniu zdobytemu przez te wszystkie lata jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym klientom.